ÚVOD


 

Snívate o novom bývaní?

  • Alebo Vás zaujíma, ako bude pôsobiť Vaša stavba v konkrétnom prostredí? Potom Vám ponúkame zaujímavé a inovatívne riešenie – priestorové spracovanie a vizualizácie stavieb k Vášmu projektu. Jedinečné 3D-spracovanie celého projektu Vám umožní nahliadnuť do každého priestoru zvlášť, a dokonale zohľadní Vaše predstavy o priestore, vnútornom riešení aj materiálových možnostiach.

Prečo by ste mali osloviť práve nás?

  • Budovu vnímame ako celok, v ktorom všetky časti na seba nadväzujú. A týmto spôsobom spracovávame aj projektovú dokumentáciu každej stavby. Je dôležité, aby boli jednotlivé komponenty stavby vyvážené ako po architektonickej, tak aj po stavebnej a technickej stránke. Spracovanie 3D-modelu budovy je preto ideálnym riešením, ako odstrániť všetky prípadné nedostatky už v štádiu návrhu, a zabezpečiť čo možno najvhodnejšie architektonické a stavebno-technické riešenie.

Čo Vám vieme ponúknuť naviac?

  • Okrem samotnej projektovej činnosti poskytujeme komplexné služby ohľadom prípravy stavieb, zabezpečujeme taktiež poradenstvo v stavebníctve, inžiniersku činnosť k stavbám (zabezpečenie vyjadrení a povolení z úradov), a taktiež aj činnosť stavebného dozoru. Ku kolaudácii zabezpečujeme tiež energetický certifikát budov.